Šiek tiek pilstuko... - ir kaime gyvenimas linksmas!

2011.04.13 Leezash
  • 199
12
kaimas,pilstukas,seni, zmones







Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
nebūtinai kaime
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
ir kalnai turi akis :D grynai kaip is to filmo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
cia jau kvaisalingu tableciu inpises jaunimelis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
langu valiklio priger i bludij
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
CIa su bb skaldo malkas diedelis?
Spameris 5550    
Koks dar pilstukas, čia tiesiog Lenkija, ten tokie dalykai kasdienybė.
Teenagor 5550    
čiuju savo šeimos foto įdėjai..
Nuotraukos nėra
IgN 5550    
#3 Ne, ten tik sijono rauksle.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
Kaime zjbs, vasara pastoviai norisi is miesto istrukt i kaima koki pajudet.. ten smagu is tu kaimieciu pasijuokt ir pabalevot su kaimo plugais px:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
1 plane , 7 pirstai?
povilasq 5550    
gerai, kad bent ta biuda jis turi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
Ar man vienam atrodo,kad Demotyvacijos puslapis nusivažiuoja, išsisėmė....
Grįžti į viršų