Šiemet švęsiu Valentino dieną! - Kadangi nėra antros pusės, tai niekas negadins šventės.

2011.02.09 asasas
  • 441
27
Šiemet švęsiu Valentino dieną!







Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
Svesim!!! Prie facebook, ir demotyvacija.lt
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
siap cia lempa nes su kovo 8 yra kad jei ner moters nieks negadina sventes o cia jau ne i tema
Jovita Gabija
Jovita Gabija 5615    
foto netinka...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
geras demo. minti pagavau:D o is komentaru susidaro toks ispudis kad daugelis viska labai rimtai priima. tai tokiems zmoniems tik vienas komentaras: chill the FUCK out.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
Official Forever Alone day
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
Cia vienisiems nuotaika pasikelt sita demo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
Man patiko :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
cia turbut esme tame kad daznai buna kad susipyksta per tokias sventes poros del kokios nesamones
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
nereik man verkt, nesu tokia beviltiska kaip tu :D xa :D o man ir ant taves px :)))))
Nyctereutes 5616    
Po velnių, kas jum nepatinka, gera demo - negi jau negalima žmogui save pasiguosti? Taigi čia ironija, o jūs priimat kaip rimtą teiginį ir kritikuojat...

#8 tas tiesa, gera foto parinkta :D
Nuotraukos nėra
asasas 5616    
#15 nu tai apsiverk, man px tavo nuomonė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
zodziu matos, kad mazvaikis dar esi :) suauk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
eina sau sujuokino :D jei tau kancia turet antra puse tai neturek, ir nevaidink cia, suprantama is tos nevilties netekes antros puses sukurei sita kvaila demotyvacija :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
Kas belieka, kai neturi antros pusės? Tik guosti save.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
#5 Visiskai pritariu, tik ta zodi 'pist' gali pakeist ;) Nemandagu taip :)
Nuotraukos nėra
asasas 5616    
#11 nesusireikšmink žmogau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
#10 durnas ir pats mergos neturejes
FarmVille 5616    
#9 kad tu panos neturejas. arba didelis materialistas esi ir gaili net geliu ar sokolado nupirkt. Jos vistiek atsilygins tau vienaip ar kitaip ( neturiu galvoj butent sexo :) )
Nuotraukos nėra
asasas 5616    
#6 turbūt panos gyvenime niekad neturėjai ir mažvaikiu čia vadini, nieko nesuprasdamas :)
justle 5616    
o šito bx fotkėj panele ištiesta į mus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
O as maniau turesiu liudeti, jee pasidziaukim ir uz tai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
mazvaikiu prikolai :D jei esi vienisas ir niekam nereikalingas, tai ir nekurk jokiu kvailu atmazkiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
Uoj reikes pist mergas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
3# aik tu nx su ta nesamone!!!!
Teenagor 5616    
jai tau pana (arba bernas nebusiu seksistas) gadina šventes (juo labiau Valentino diena ;ooo!) tai tada patylėsiu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
#1 Sudas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
Oho. Gers. Geresnio bajerio nesu girdėjęs.
Grįžti į viršų