Šikniadaužis

2011.02.15 aak
  • 295
19
tik, paslysk, prapisiu, nosi







Nuotraukos nėra
aak 5602    
jei tavo, tai kodel nedejai? As galiu pasakyt kad mano ideja buvo sukurt apple iPad ir t.t.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
aak , mano ideja -.-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
zymes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
13# Failed hard
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
#14 Agreed.... :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
#13 Facepalm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Zmones shikna laiptais lipa?O.O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
šiknadaužis o ne šikniadaužis..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
gera demo ;D
rokas111 5607    
Geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
#3 graži tavo šiknia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
#4 Keikis mažiau:))
Nuotraukos nėra
aak 5607    
Seip buvau uzrases Snukiadauzis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
#4 nieks neina ir neziuri i tas nepatvirtitas nes ten 90% meslo, taip kad pamate adminai demo, patiko ir ikele. tik nesuprantu kaip jie ikelia tuos pms nuolat...
Leezash 5607    
#4 nes cia true demo, del to ir patvirtino, jei ka.. :)
Idomu, ar moderatoriai gali taisyti klaidas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
15 fcb 3 like nx patvirtin do loxai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Jus visi turite "Shiknias" ;D
Leezash 5607    
Taikliai cia xD
Pralinksmino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
geras :D
Grįžti į viršų