Silpnoji lytis - yra stipresnė už stipriąją, dėl stipriosios lyties silpnybės silpnajai

2010.04.26 blast
  • 317
33
Silpnoji lytis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5358    
mane uzknisa skaityt kaip jus nusisnekat :D tai as ir einu is cia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
stiprioji lytis - rabaaarbarai, silpnoji - cukrus, del to turbut niekas nepriestaraus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
dsa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
pasakyk ka nors protingo ir busi debilas :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
#21 wapse durnas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
#21
Ir tu debileji greiciau
Nuotraukos nėra
blast 5895    
preved vynuoge! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
cia geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
Viskas cia gerai yra, gi Tarpidol'das sugalvojo!
Nuotraukos nėra
blast 5901    
#17 gaila, bet lyti neatspejai :)
ma2s 5901    
mintį suprato, o prie žodžių kimba. ar žinojot, kad žodis yra tik priemonė minčiai išreikšti? pagal idėją tai čia dauguma bobos, nes vis kažkuo nepatenkinti. atsipalaiduokit, juk randatės demotyvacijoje, ne viskas bus jums priimtina. o #22 taip savo mamai turbūt dažnai sako. įsivaizduoju koks jis nepraustaburnis vaikėzas :) P.S. demotyvacija labai gera ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
gerai... kas sita boba ismoke rasyt ? PYZDINK ATGAL I VIRTUVE !!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
Siaip yra irodyta kad vyrai stipresni uz moteri tik fiziskai,galima teigti kad moterys tyra stiprioji lytis.. Vyrai sensta greiciau,vyru jega silpsta greiciau,vyrai pavargsta greiciau ir t.t:)
STT 5902    
drysciau gincytis ar del to jos galetu but siptresnes . teoriskai ne , ir praktiskai viestiek ne xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
cigo ne vien jusu pinigines moterim rupi ;D
Nuotraukos nėra
cigo 5902    
VISKAS CIA BL AISKIAI PARASYTA... jei nesuprantat tai perskaitykit 20 kartu!! galiu kitajp pasakyti ka ce nori jums ishaishkinti : "Vyrai yra silpnesni uz moteris, del to, kad jie turi silpnybe moterims."... kruva galvu ir niekam nieks nedasunta pzzz....ir autorius boba paliubomu... + mes turim silpnybiu moterim... o jos musu piniginei... tj ir va...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
#14 Jeigu bučiau genijus, tai neklausinėčiau , o tiesiog teikčiau.
Nuotraukos nėra
blast 5903    
#14 taip, teisingai supratai :D
hddnoob24 5903    
#12 tu turbut genijus ;D teisingai supratau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
#12 taip teisingai supratai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
Gerai supratau? Moterys yra stipresnės už vyrus, dėl vyrų silpnybės moterims?
hddnoob24 5903    
tvarkoi gi viskas ce ;D skaitykit atidziau
Nuotraukos nėra
blast 5903    
Ačiu už pataisymą ;)
Nyctereutes 5903    
#8 aaa, taip ir reikėjo rašyt, gi niekas taip nešneka :).

o šiaip, gi silpnoji lytis stipriajai irgi jaučia silpnybę, taigi nė velnio ji ne stipresnė... :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
viskas cia teisingai, ta dalis, kur parasyta ''silpnoji lytis yra stipresne stipriosios'', tai cia norima pasakyt, kad ''silpnoji lytis yra stipresne uz stipriaja lyti'' tik trumpiau ;D
o siaip tai labai taiklu +5
Nyctereutes 5903    
#6 yra vienu "stipriosios," per daug
Nuotraukos nėra
blast 5903    
o yra kitaip? :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
autorius pats paskendo savo minties gilybėje. Turėjo būti "yra stipresnė dėl stipriosios silpnybės silpnajai"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
po 'stipresnė' neturi būti 'stipriosios'
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
Tarpidol'das RULIT!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
Minti supratau ,bet kaskaip ne taip parasyta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
Gan painu, bet taikliai. :)
Grįžti į viršų