Simpsonai - Jus irgi manete, kad jie isgalvoti?

2010.07.14 Othelo
  • 100
18
simpsonai,kubilius







Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
pize. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
nerandu ve vieno ;( :D
Othelo 5797    
#15 ? pazeminima. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
As kubiliu pirma kart per telika pamaciau iskart sakau jog grynas Degela :D Jei atidziau pasiziuresit i komentara pamatysit pazeminima :D
Jurginelis 5816    
Kas tiesa, tas tiesa. :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
kaip prajuokino :D
nechujova 5817    
geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
neradau nei vieno ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
o čia tai geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5822    
:D :D Vos neapsimyzau.. :D respects :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Geras. ;D
Othelo 5823    
Klaidų? :D Tiesiog parašiau, english variantu, grubių klaidų nematau. Tiesiog, tokia šnekamoji laido riterių kalba. :) Bet jei jau taip sakai, pamėginsiu ištaisyti. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Būtų geresnis, jei be klaidų būtų parašytas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
ZUDIKAS.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
Nerealus šitas.:D
Othelo 5824    
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
eina sikt cia tai gerulis!!!!!!!!!!!!!!!!
Grįžti į viršų