Simpsonai - Jau seniai Lietuvoje

2011.01.29 Darkeden
  • 911
87
the, simpsons, simpsonai, lietuvoje, seimas, kubilius, omfg, die







Nuotraukos nėra
Anonimas 4856    
prezidente i liza panasi,tik liza jauna,bet yra viena serija kur ji suaugus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5027    
Dabar aišku, iš kur Groening'as sėmėsi įkvėpimo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5176    
trashki ir dar koki reikejo prie radistu det
Nuotraukos nėra
Anonimas 5179    
labai faina juokinga:D nors ir nevisi panesus i Lietuvaičus
Nuotraukos nėra
iiRawrr 5537    
Su prezidente ir tuo Jurgiu nesamone..
MagicianGirl116 5568    
Prezidentė visiškai nepanaši į mokytoją Pikčiuvienę.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
:D joooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
visi fainai, bet prezidente be reikalo kaip salava pavaizdavo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
#69 sustumei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
: DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
;D
Nuotraukos nėra
ateb 5618    
xD
Nuotraukos nėra
9dominykas8 5618    
Norkalin gal tu minedas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
minedas :D
micalota 5619    
Geras :D
Norkalin 5619    
Minedas tai toks ne į temą visai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
blt cia taj neuzmusamas prikolas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
#69 Nevaidink tokio protinguolio. Tiek jurgis tiek diawara turi panasumu i tuos simpsonu personazus ir pasiulyciau tau neuzsimerkti pries akivaizdzius dalykus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
nei Jurgis, nei Diavara ... graudu į demo žiūrėt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Gerai čia ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Tipo tas Direktoriu Lupikas nepanazus ? ? Kaip du vandens lasai
Darkeden 5620    
#63 man pvz visi kaziek yra panasus nu gal tik su homeriu bisk fail, sorry :D ir kam nepatiko tai bent prasyciau nestumt, susilaikykit kaip nors XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
"gi žinau kad neuznesa" - Na tai kam tada dedi, jeigu žinai? Man tai dauguma be ryšio. Ir su cololo, ir su grybauskaite ir su trojum. Not funny, jei nepanašūs būdo bruožais :P
Darkeden 5621    
nu jau kelinta karta sakau nestumkit ant jurgio gi zinau kad neuznesa, netyc gavos cia taip XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
Jurgis Diziulis tai tikrai ne Homeris...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
nu ce tai gerulis:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
paskutinis geriausias.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
sitas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
SImpsonas ir Pikciuviene kazkaip nlb.. ;D
Juste596 5621    
jo minedo tj ce net nereikia lygint sju tuo atejviu kajp du vandens lasai;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
kai kurie beveik atitiko ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
mintis gera, bet demotyvacija prasta, nes simpsonams jau 22 metai, pris 22 metus nei vienas is siu zmoniu nebuo tas kas dabar yra ir neatrode taip kaip dabar atrodo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
tik vietoj radistu lbiau tiktu saulens ir vydas ;D
evelinnna 5622    
Patiko šitas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
kubilius tai tikrai kad atitiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Marija, matos kad isisikus i radiistus esi, niekas is ju nesisaipo, viskas lb graziai pavaizduota, tai kad nusiramink truputi ;}}
gretagreat28 5622    
Puse neatitiktu :?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Eina na, tas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Jurgis Didžiulis nepanašus į Haumerį.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
siaip fainiai tik grybauskaite ir didziulis netinka..:))
Green 5622    
wtf homer simpson? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
sudas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Nuo paskutinio pratrukau... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
ne i tema totaliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
nu jurgis didziulis, tai ne i tema prie homerio, bet kiti gerai atrodo :D
Teenagor 5622    
nelabai čia jie panašūs, bet :D
Darkeden 5622    
nu zinau sorry gi XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Geras, bet Haumeris neatitiko..
(50-87)
Grįžti į viršų