kuo didesne sirdis tuo daugiau telpa :))
Širdis ne muziejus - Ji pasikabina tik vieną paveikslą
Anonimas
5623
Anonimas
5623
man atrodo kad sirdis kaip tik muziejus, nes joje pasilieka ne vienas zmogus, o dar artimieji draugai :P juk juos tai pat sirdeleje talpinam :P
Anonimas
5623
Asile, ką tu išvis vis supranti, jei jau toks kietas ar kieta, tai sukurk TĄ GERĄ demotyvaciją, tada visi tau paplosim!!!!!!!!!!
Anonimas
5623
kas jums čia gražu? Šūdas čia o ne demotyvacija!!!
Polina.
5628
Tiesa...
Anonimas
5628
gražu
Anonimas
5628
patiko labai labai ;]
|

