Tame ir reikalas,kad padainavo labai jau vidutiniska.Panos,isvaizda neturetu but pirmoi vietoi
Širdžių ėdikas
Anonimas
4962
Anonimas
4962
Jei cia butu ne Lietuva, o kita salis jo ta balsa uzjuoktu, nieko gero jis neturi geriausiu atveju vidutiniokas, o veidas ir kaip eilinio bachuro
Anonimas
4962
Skirk pavyna nuo duchinimo valkata tu
Anonimas
4962
Verkiant reikia dantis tvarkyt
Anonimas
4962
kas jis?
coliuke_
4962
Tai žinoma... Naujas kultas prasidės greitu metu...
Anonimas
4962
Neužtenka biebierio tai dar ir šitas atsirado :D
Anonimas
4962
Nestumkit ant jo jis labai grazu balsa turi ir niekas nevertina jo grozio!!!!!!!
Anonimas
4962
Nesąmonė, nieko ypatingo...
Anonimas
4962
Lazinames kad po keliu savaiciu jis bus lietuvos bieberis? visom panom patiks , o bernai is pavydo pediku vadins prades prikolint ir gugaidins jam gyvenima
|

