kas cia? Knyga paskaitykit, karsona,maugli paziurekit o ne kazkokius saudo gaudo fantastikas.
Šitas vilkas - Vienas iš priminimų, jog vaikystė buvo axujėna
Anonimas
5132
Anonimas
5132
Vienas geriausių filmukų vaikystėje buvo...
winston
5133
Metal-Garurumon? ;o
Anonimas
5133
1997 gimiau . zinau kad digimonai cia =D
robertas123
5133
Net neisivaizduoju kas cia :-/
Anonimas
5133
War Greymon dar geresnis! <3
Anonimas
5133
dabar zinau ka susapnavo Gedaminas....
Anonimas
5133
Čia jau dutūkstantųjų vaikų vaikystė...
Geras_Iksas
5133
kas vaikas buvo o kas jau nevisai zino is kur cia yra. pagal taga speju kad cia koks digimonas arba pokemonas bus
Anonimas
5133
uzknisot su tokiom nesamonem...tipo be teliko ir kompo jau nebuvo galima turet vaikystes geros...
Anonimas
5133
kas čia per h**jnia?
|

