kas cia? Knyga paskaitykit, karsona,maugli paziurekit o ne kazkokius saudo gaudo fantastikas.
Šitas vilkas - Vienas iš priminimų, jog vaikystė buvo axujėna
Anonimas
5134
Anonimas
5134
Vienas geriausių filmukų vaikystėje buvo...
winston
5134
Metal-Garurumon? ;o
Anonimas
5134
1997 gimiau . zinau kad digimonai cia =D
robertas123
5134
Net neisivaizduoju kas cia :-/
Anonimas
5134
War Greymon dar geresnis! <3
Anonimas
5134
dabar zinau ka susapnavo Gedaminas....
Anonimas
5134
Čia jau dutūkstantųjų vaikų vaikystė...
Geras_Iksas
5134
kas vaikas buvo o kas jau nevisai zino is kur cia yra. pagal taga speju kad cia koks digimonas arba pokemonas bus
Anonimas
5134
uzknisot su tokiom nesamonem...tipo be teliko ir kompo jau nebuvo galima turet vaikystes geros...
Anonimas
5134
kas čia per h**jnia?
|

