Nu supraskit, demotyvacija tame , kad cia lyg jau kiekvienas paauglys ruko ir rukymas nera problema,problema kad negali kartais uzsidegt tos cigaretes..o ne kalba ar toki nevykeliai kad neuzsidega cigaretes.
Šiuolaikinio jaunimo problemos: - vėjas trukdo uždegti cigaretę
Anonimas
5761
Anonimas
5803
Nu, gerai pastebeta :D
Anonimas
5805
#17 dxxx
Anonimas
5805
tas geras xD
SunnyMoon
5808
Nerūkau ir man nėra problemų!
Anonimas
5809
true : D
Anonimas
5809
#13 o tavo nuomones cia kas klause? ;D
Jurijus
5809
#14 Ai, gi vistiek 2012 pasaulio pabaigos. Globalinis at6ilimas, Nibiru planeta ir t.t.
Anonimas
5809
Svarke nusipirk ir netrugdys tas vejas ;)
Anonimas
5810
#12 Kai pajusi rimtas problemas, bus per velu mesti.
Jurijus
5810
Užpiso mane demo apie rūkymą. Koks jums skirtumas ar aš rūkau? Kai rūkau atsitraukiu nuo draugų, nes žinau, kad ir jiems kenkiu. O pats tikriausiai rūkysiu tol, kol atsiras priežastis mesti arba pajausiu rimtas problemas dėl rūkymo.
Anonimas
5810
LM.!
Anonimas
5810
captain obvious
Anonimas
5810
tikpo jaunimas tokie daunai kad cigaretes negali uzhsidegt, ar ka?
Anonimas
5811
svarke nusiperki ir prisidegi pries veja
Apsiverkit
5811
O gal neturi..
varna
5811
nesamone...jaunimas turi ir didesniu problemu,nei negalet prisidegt cigaretes
Apsiverkit
5811
:) +1
Veee
5811
Tai jei tipo taip trugdo meskit rukyt. Bėda bus išspręsta. :D
|

