Siųskite signalus į Žemę. - Bet jie manys, kad tai dubstep'as.

2011.12.21 marcelotas
  • 35
7
nestumiu,ant,dubstepo,lol,dubstep







Nuotraukos nėra
marcelotas 5299    
muzikos šaka :D
kristal 5299    
#5 Tiesiog pasaulis eina į priekį(kad ir kaip bebūtų keista O_o), ir tu su juo nespėji .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5299    
kas tas dubstepas? Wel nauja issigimus muzikos saka kaip tecktonik ir trance music?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5299    
Kai tik isgirstu dubstepa, norisi nusiraut sau galva ir ja suvalgit
Nuotraukos nėra
marcelotas 5299    
#1 tai kam tvirtini? (o_O)
\__/
kasiakas 5300    
#1 :D
Punceka 5300    
9.gag.
Grįžti į viršų