Paskutinė taip sužviegė, kad net mergaitė išsigando ;D...
Skambutis - Nereikia tokių filmų žiūrėti tamsoje..
Anonimas
5521
Meskis1
5524
baisu :D
Anonimas
5526
Geras x D
Anonimas
5531
Paskutine tai dave vaizdu :D
Anonimas
5535
Po paziurejimo pries metus iki dabar isivariau paranoja;D
Anonimas
5535
Na o kas butu jei kasnors uzsimanytu ja nuspirt ? :D
Anonimas
5535
Neišsigąsčiau ;D.
LogInGuy
5535
norit gero siaubiako, žiūrėkit Paranormal activity
Anonimas
5535
''The ring'' nebaisus filmas, paziurekit ''Mirrors''.. Tas tai brrrr...
Anonimas
5535
+
Anonimas
5536
tokius filmus reik ziuret kaip toki grazu ora
Anonimas
5536
zinau, man irgi taip buvo :D
Fanatikeee
5536
jau pažiejau, galėtų taip padaryti, kino teatruose po siaubo filmų : DD
Fanatikeee
5536
bijau žiūrėti. :D
LinasK
5536
Taigi smagu būtų :D
|

