Skambutis 3h nakties: "Miegi?" - Ne blet, slidinėju...

2010.12.25 ganjalynx
  • 739
54
miegas,skambutis,sarkazmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4895    
Ir jau ne karta:D
Tantanas 4945    
Jo kaip ir man. Paskambino kažkoks dibilas antrą nakties ir sako "laba diena!".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5056    
nesamoninga demotivacija, nes daug yra zmoniu kurie 3h nakties ir nemiega..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
#2 Oj geras tas :D
Nuotraukos nėra
luksiukiss 5652    
man kazkodel jokios demotivacijos nera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
32. sukurk pats kanors :D
JusTasniolika 5657    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
#32, pralinksminai, tavo vaikai vede, tau 50+ metu, o tu vis dar nemoki rasyti ;]
jorkinas 5658    
#32, dekui uz nuomone, supratau nieko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
nemiegu dar 3h nakties...
Vai2kas 5659    
gerulis.;D
orintute___ 5659    
:D
Nuotraukos nėra
Laumzirgis 5659    
nevisi toki kieti kad trecia nakties gertu
Rocknroll 5659    
nevisi toki kieti kad trecia nakties gertu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
Kaip ir brolis naktį mane kelia, ir klausia "Miegi?". Sakau "ne". O tas, "aš tai jau".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
:D pakėlė nuotaiką :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
#32 kiek laiko komentara galvojai? :D apie pora valandu turbut :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
#32 kai ismoksi parasyti zodi "Atsakyti" taisyklingai,tada bliauk ;) Atsakyti rasosi ne "Acakyti" ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
O as slidineju :)
Just_my_minds 5661    
:D čia geras... xD
mxb 5661    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
joo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Beda , koks tai tupas redaktorius gali toki suda dar praleist .Mano vaikai jau zinojo , kad tai vienintelis klausimas , i kuri dorai negali acakyt , o vaikai jau vede , ble ir dar galima toki suda DET !!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
#30 O kam tai rupi ?
Nuotraukos nėra
yeaa 5663    
pavizd as slidineju ir siku nakti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
Daznas atwejis ;D seis lajkajs taj yra pouleru;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
myliu CSI: New York
myliu CSI: New York
myliu CSI: New York
myliu CSI: New York
myliu CSI: New York
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
pilna tokiu demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
truputi nolifer prie csi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
ketvirtam sezone ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
oho. čia beveik kaip csi kažkuriam sezone, kai Taylor'ui skambindavo 3:33 am. skirtumas tik tas, kad pakėlus atmesdavo, ar tai nekalbėdavo. nepamenu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#21 blmb prajuokinai :D jabytute :D tiesiog pizdrykst put put :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
ne, bl, skutuos pažastis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#18 :D O tu jopštvairogės kaip juokinga..
Ex02r 5663    
Buvo jau panaši!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
mano zodziai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
Tai mana teciui taip buvo paskmbino jam 3h (nu gal biski veliau) ir klausia
Nu ka veiki, tai mana tevuks saka eik tu sikt ir nuejo folksy miegot ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
:D daznai gaunu tokias zinutes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
buvo :D bet pirmiau parase zinute galvoju aj dzin atrasysiu parase miegi parasiau ne (nors nzn kdl as tjp parasiau bet tuo metu tjp saldzei miegojau iki tos zinutes :D) tada parejo skambutis :D ka vk? kaip sekasi? o kas ziauriausia paskambino prasnekejom dvi valandas ir man poto reikejo keltis puse septyniu :D aj beja nepasakiau man skambino draugas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
:D luzau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
buna:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
man buvo "ka veiki";D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
jauciu po sios demotyvacijos,dbr pasipils skambuciai 3 valanda..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Lievas prikolas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
teko paciam skambinti 3 nakties :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Kažkas parašė į komentarą tokį tai ir nukopino. Apgailėtina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Va va. :D tai yra.
zvaigzdute_2 5664    
:D
(50-54)
Grįžti į viršų