Skaniausi pusryčiai

2011.11.13 Kaktusiukas
  • 13
4
vytautas, didysis







Spameris 5341    
#2 Grikiai su riebalais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5341    
Spameriu 10metu tai ir valgo grikiu kose :D
Rendolfas 5341    
Pagalvok apie girtai praleistą vakarą ir tada apie kitą rytą. Kas geriau, grikiai su riebalais, ar vytautas?
Spameris 5341    
Šiaip ne, blynai arba grikių košė su spirgučiais skaniau ir sočiau.
Grįžti į viršų