Skaudžiausia - - ne bandyti pamiršti žmogų, bet pamiršti prisiminimus.

2010.09.12 GabriushO
  • 206
15
Skaudžiausia -







Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Jai tu myli zmogu tu tikrai nenoresi pamirst nei to zmogaus,nei tu prisiminimu,kad ir ka jis butu padares tau
Nuotraukos nėra
GabriushO 5761    
Niekas nežliumbia mielieji. Tai - faktas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Jo.. uzskaitau ;]]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#2 #4 #6 , da palaizyk man sikna, siknalaizi, net nesupratau esmes sitos demo.. Siaip sutikciau su #1 #3, vaikai jus nx, kaip pajausit kazka panasau tai ir pradesyt mastyt kitaip...
Nuotraukos nėra
Simukas. 5762    
Kaip tik geriau visus skaudzius prisiminimus pamirst.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
nelaikas verkslent chebra!!! Laimejom!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#8 myli tu ja iki rytojaus :)
Nuotraukos nėra
Padre 5762    
LIETUVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NES AS TIKRAI MYLIU LIETUVA!!!!!!!!!!!!!!!!
Pykciurna 5762    
tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#5 Toks tas ir lepinimas.Na bet kiekvienam kitaip, jeigu tavo lepinimo būdai yra tokie tai..sėkmės toliau taip save skaudinant.:)
Apsiverkit 5762    
#4 Neskaudinu aš savęs prisiminimais, lepinu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#3 Na jei tau smagu kiekvieną kart save skaudint prisiminimais tai čia jau tavo reikalas.
Apsiverkit 5762    
#2 visai ne, man tai kaip tik patinka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#1 Nes jie skaudina ypac prisiminus mylima zmogu.
Apsiverkit 5762    
Kodėl juo reiktų pamiršti ?
Grįžti į viršų