Arba, kai nori gerti, visi geria, o tu negali, nes vairuoji :)
Skaudžiausia tada - kai nori išgert, bet visi atsisako...
Anonimas
5749
Anonimas
5750
#4 pats apie ji uzsiminei
Anonimas
5750
nebūna šitaip :D
Anonimas
5750
#10 tikrai taip :D
Kybys
5750
#9 ir snapso dvigubai daugiau :D
Anonimas
5750
Atsisėsk prieš viedrodį ir tu jau nebe vienas:D
Anonimas
5750
bet gerai kad niekat taip nebuna kad visi atsisakytu :D
Anonimas
5750
mmm.. Jack'as. (h)
Anonimas
5750
#4 mm, jack daniel's. Dėl tavęs pradėjau :p
Anonimas
5750
www.demotyvacija.lt/narkotikai-vs-alkoholis-1258361.html
Anonimas
5750
nūūū, kad pirmas pradės tą nesamonių maratoną "mmmm, jack daniel's"?
Anonimas
5751
o dar skaudziau kai tas kuris nori abiausiai isgerti tas maziausiai ir geria ;D
Anonimas
5751
jooo, pritariu......
Anonimas
5751
labai skaudu, net verkt norisi :D
|

