Pabandom ryt tai padaryt.:D
Skaudžiausia tiesa: - viso pasaulio alaus neišgersi.
Anonimas
4933
Anonimas
5314
kolekcija:D:D
Anonimas
5503
pasibaigs jau irodyta 2026
Anonimas
5705
ACIU DIEVUJ JIS NIEKaDA NESIBAIGS ;Dp
Anonimas
5712
jeigu viso pasaulio alaus po viena isgert tai per savaite iveikciau :D
Anonimas
5713
Bet padandyti verta ;)
Anonimas
5713
alus... ant kampo gi matos skarbos :D
Anonimas
5713
cia ne alus, o alyvos masinoms, ot idiotai :)
numeriukasz
5713
čia jaučiu visokio alaus po 1 vnt yra... gerčiau pusę metų...
Faustino
5714
Ir neįpirksi
Dovi..
5714
ir kuom tai skaudu? krc, nesamone.
Anonimas
5714
#11 Mėginam!!! ;D
Anonimas
5714
verksiu ;///
gretagreat28
5714
#12 :D
Anonimas
5715
vienas gal ir ne, bet.../<think>/ nu ta proga isgerkim ! ;D
Anonimas
5715
Ta proga ir isgerkim!
Anonimas
5715
Viso pasaulio alaus neisgersi , bet pameginti galima :D
Anonimas
5715
O jei isgersi? kas tada ;(((
Anonimas
5715
Bet stengtis reikia !
Ex02r
5715
nerandu lietuvisko alaus :(
Rocknroll
5715
Cia matau pora kuriu esu ragaves
Anonimas
5715
atsigerus kai kuriu alaus rusiu apima apmaudas, nes reikia isbaigti skardine, nes uz ja sumokejai
Anonimas
5715
krc :D
Anonimas
5715
All of you want to shut up ;)
Anonimas
5715
#2 u want to win?
Anonimas
5715
You want to bet?
|

