#8 <3 moderatoriai :D
Skendimas - Jokio menkiausio šanso...
Anonimas
5376
zvp
5376
#7 Tai tik parodo, kad moderatoriai nėra robotai, brangusis(-ioji). XII tai turėtų puikiai suprast ;)
wallstreet
5376
@XII Tai tik parodo, kad moderatoriai "puikiai" atlieka savo darbą.
Anonimas
5376
Seip ir lentos neskesta
Anonimas
5376
Tarp tu papu noreciau ikisti savo dingdong ir fap fap fap!
XII
5376
www.demotyvacija.lt/paieska/visi/paskesti-1403295.html repost.
Anonimas
5376
kokie pludurai :O
Anonimas
5376
xD
Anonimas
5376
mmmmmmmmmmmmmm....fapfapfapfapfapfapfap
|

