Smagu būdavo - Kai su draugais apgaudinėdavai turkus

2012.03.17 yvelis
  • 75
9
skype,uzsienieciai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5210    
Dabar nebera gi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5213    
o tai kas dabar kitaip? uzsidedi ir viskas. Arba jungi paieska, kas yra uzsidejes 'skype me'.
Smiler 5214    
#4 pz .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5214    
Žymės. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5214    
Kas ble yra?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5214    
Mano žmona kažkada buvo užsidėjusi šį veideli galvodama, kad gražiau atrodys skype programa... sulaukiau skambučio iš besimasturbuojančio kino... worst day ever :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5214    
Cia kuri lipa ant taves jau ??
zilwis777 5214    
#1 Kietas nikas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5214    
Apšvieskit
Grįžti į viršų