SMS žinutė be šypsenėlės - ir kitiems atrodai be nuotaikos.

2010.10.14 Tekst
  • 581
55
telefonas,sms,sypseneles







Smiler 5207    
Susirašinėjimas su klasioku:
Jis: labas, ką veiki? :)
Aš: sėdžiu, o tu?
Jis: nu nieko, kodėl be smailo? Liūdna, kas nutiko??? :((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
nu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
Nu bet tai cia merginu demo nu, cia merginos zvengia is bet ko, nu vyrai nesupras ju niekada nes kitaip pasaulio pabaiga ateis
Nuotraukos nėra
paparacis 5714    
true
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
Tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#47 Pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Jo, tu toks teisingas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
trū,bet su kaikuriais žmonėmis taip ir yra :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
jo , gryna tiesa :D
kamilute 5728    
Tiesa ;D
gretagreat28 5728    
tada:
-ko be nuotaikos?
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
#38 Tikra tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
#32 - pritariu xD mane tokie sms nervuoja xD
Melina 5729    
teisybe ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
vat butent :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#32 - Ai a6 tai su drauge susirašinėju tai normaliai. Aišku pirmoji sms būna ,,ką veiki?", bet po to diskutuojam ;] Jei būtų poklabiai nemokami tikrai skambinčiau, bet tenka tenkintis sms`ais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
as net neatrasau jei be sypseneles paraso ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#32 Pritariu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#35 Ir iki to, jog daug atmatų, tokių kaip tu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
o taip, ypac kai zinute buna "Reklama";D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
bet kai nervina kai paklausia ,, ko be nuotaikos? "
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#34 ir iki ko nepatink neziurėk nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Dieve, Dieve. Iki ko šiuolaikiniai paaugliai nusirito.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#32 neteisybę sakai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
pzdc pieva ;D nx tie sms paskambini ir sukalbi, ka reikia, o ne tos nesamones "Labuuka ;]]], Ka veiki?" po 20minuciu vel "Ka veiki? ;]]]] " po dar 20 minuciu "Laba, ka veiki? ;]***"
Nuotraukos nėra
pliushine 5730    
Aha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
visiškai teisingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
kam tų smailų iš viso
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Dūūūūūhaiiiiiiiiiiiiiiiii ;][]] ;]]]] ;]] ;]] ;DxD;]]ddDDdxDppdpdpd;D]]xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
zhra ko nesisypsai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Tikra teisybe ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Užknisa, neuždedi smile ir iš karto klausia ko be nuotaikos. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
atsakau , visiskai pritariu :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
jo cia tai tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
tikrai teip :)
RYBA 5731    
#20 ko tokia be nuotaikos? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
ir tai labia knisa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Nenugincijama tiesa :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
rimtai tiesa, raso ko piktas gal trugdau ?!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Tiesa. ;}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
#15 tiesingai :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Dabar tokie laikai kai parasai "as tave myliu" tai taves nesupranta kai nusiunti tokia zinute "<3" Tai tam zmogui jau aisku kanorejai pasakyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
nu,nu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Čia tai tiksliai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Gryna tiesa :D
DoLer 5731    
Visada taip yra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Taikliai pastebėta :D

#8 Kokia kiaulytė? Kiaunė ji :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
blet vika ramiaka, juru kiaulyte tu blemba :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Pritariu :D
(50-55)
Grįžti į viršų