Smulkmeniškumas- - gerų rezultatų pagrindas, bet kuriuose pirminiuose bandymuose

2010.09.02 kestux
  • 119
34
smulkmeniskumas,bandymas,pirminis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
Eina na*** :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Neturi ka veikti ? Visos lietuviskos ir angliskos simpsonu ,seimos bico , futuramos serijos ! NEMOKAMAI! www.simpson.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
#32 tarp koju pas tave iliuzija.
DoLer 5770    
#32 Pats tu iliuzija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Kažkam buvo ilga naktis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Pz kol pamaciau kad cia centai ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
nezinau, ka cia gali DEmotyvuoti... bet ritmai zmones atsizvelkit i saito pavadinima, mes cia juk ne motyvaciju ieskom ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
#25 Pyzdauskai, pats tu iliuzija
garbane 5772    
nice job
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
pyzdis suka , ten ne monetos , ten jos tik apacioj , o viskas pinta , tik cia iliuzija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
vel ne demotyvacija rimtai kodėl psualpsi pavadintas demotyvaciaj lt ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
cia bet ne naudotas kaip preistaravimo dalis o kaip jungtukas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
Kablelio ten nereikia, ten ne šalutinis sakinys.
OoS 5772    
#20 akivaizdu, kad tik tiek ir baigei. Arba nuo penktos klasės vienintelis dalykas, kurį išmokai, buvo alaus kainos artimiausiame larioke.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
nu debilas tik gali galvot kad pries bet kablelio nereik , pradinese toki prikola jau zinojau
OoS 5772    
#18 Jau norėjau ir tave aprėkt ;D
Nuotraukos nėra
Roxazz1370 5772    
Omfg, rimtai kad nereikia O_o soz tada :D
OoS 5772    
#15 sugebėjai savo komentare be ryšio padėt kablelį ir drįsti man pisti protą dėl skyrybos?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
#14 Prieš bet, kablelio reikia. ;D
OoS 5772    
#12 prieš bet kablelio nereikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
Įdomu kiek alaus gautusi už viską...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
#8 Ir kur gi gramatinių klaidų randi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
Norėčiau visą pamatyt, nes čia tai tik dalis nufotografuota...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
Ir dbr istraukt ta kur per viduri pakrypus truputi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
o tai ne nx..............
Nuotraukos nėra
tiutiuriu 5772    
kai neraštingumas žmogaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
vajeetau.;o vat čia tai pasistengė (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
koks nesveikas, tiek darbo del nieko - papusi ir nuleks...\:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
kaiiiiiiiiiiiiii didumo!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
pamaniau, akd cia pintine kede, o is kapeiku tik kojukai padaryti :D o cia viskas! oho!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
manau čia tik tu idiotas
Saule_007 5772    
Nice job :)
kiki17 5772    
vargau, kiek darbo, i r turek tie k kantrybes ;D
Grįžti į viršų