Smulkmeniškumas- - gerų rezultatų pagrindas, bet kuriuose pirminiuose bandymuose

2010.09.02 kestux
  • 119
34
smulkmeniskumas,bandymas,pirminis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
Eina na*** :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
Neturi ka veikti ? Visos lietuviskos ir angliskos simpsonu ,seimos bico , futuramos serijos ! NEMOKAMAI! www.simpson.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
#32 tarp koju pas tave iliuzija.
DoLer 5773    
#32 Pats tu iliuzija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
Kažkam buvo ilga naktis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
Pz kol pamaciau kad cia centai ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
nezinau, ka cia gali DEmotyvuoti... bet ritmai zmones atsizvelkit i saito pavadinima, mes cia juk ne motyvaciju ieskom ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
#25 Pyzdauskai, pats tu iliuzija
garbane 5776    
nice job
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
pyzdis suka , ten ne monetos , ten jos tik apacioj , o viskas pinta , tik cia iliuzija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
vel ne demotyvacija rimtai kodėl psualpsi pavadintas demotyvaciaj lt ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
cia bet ne naudotas kaip preistaravimo dalis o kaip jungtukas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Kablelio ten nereikia, ten ne šalutinis sakinys.
OoS 5776    
#20 akivaizdu, kad tik tiek ir baigei. Arba nuo penktos klasės vienintelis dalykas, kurį išmokai, buvo alaus kainos artimiausiame larioke.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
nu debilas tik gali galvot kad pries bet kablelio nereik , pradinese toki prikola jau zinojau
OoS 5776    
#18 Jau norėjau ir tave aprėkt ;D
Nuotraukos nėra
Roxazz1370 5776    
Omfg, rimtai kad nereikia O_o soz tada :D
OoS 5776    
#15 sugebėjai savo komentare be ryšio padėt kablelį ir drįsti man pisti protą dėl skyrybos?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
#14 Prieš bet, kablelio reikia. ;D
OoS 5776    
#12 prieš bet kablelio nereikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Įdomu kiek alaus gautusi už viską...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
#8 Ir kur gi gramatinių klaidų randi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Norėčiau visą pamatyt, nes čia tai tik dalis nufotografuota...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Ir dbr istraukt ta kur per viduri pakrypus truputi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
o tai ne nx..............
Nuotraukos nėra
tiutiuriu 5776    
kai neraštingumas žmogaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
vajeetau.;o vat čia tai pasistengė (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
koks nesveikas, tiek darbo del nieko - papusi ir nuleks...\:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
kaiiiiiiiiiiiiii didumo!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
pamaniau, akd cia pintine kede, o is kapeiku tik kojukai padaryti :D o cia viskas! oho!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
manau čia tik tu idiotas
Saule_007 5776    
Nice job :)
kiki17 5776    
vargau, kiek darbo, i r turek tie k kantrybes ;D
Grįžti į viršų