niekados nenorejau
Sniegas - ar tu tikrai jo nori?
Anonimas
5858
Anonimas
5888
Aisku noriu, man jokiu nepatogumu nesukelia atsikasti ar atsigramdyti masina. Sniego smagumai ir grozis atperka visus menkus sunkumus. O jei prisinigtu tiek, kad nebeiseitu atsikasti - dar geriau, visiems butu isheigine :)
Anonimas
5992
Kazkas jo uzsiprase siais metais...
VBexplorer
6015
noriu ,bet tik asigaliuose :D
Anonimas
6032
Noriu, bet ne tiek daug :D
Anonimas
6039
oO
Anonimas
6040
primena praeitą žiemą :D
Anonimas
6040
sniegosniegosniego! daaug.
giedriuxxx
6040
as ir noreciau tike sniego :D
|

