niekados nenorejau
Sniegas - ar tu tikrai jo nori?
Anonimas
5859
Anonimas
5889
Aisku noriu, man jokiu nepatogumu nesukelia atsikasti ar atsigramdyti masina. Sniego smagumai ir grozis atperka visus menkus sunkumus. O jei prisinigtu tiek, kad nebeiseitu atsikasti - dar geriau, visiems butu isheigine :)
Anonimas
5993
Kazkas jo uzsiprase siais metais...
VBexplorer
6016
noriu ,bet tik asigaliuose :D
Anonimas
6033
Noriu, bet ne tiek daug :D
Anonimas
6040
oO
Anonimas
6041
primena praeitą žiemą :D
Anonimas
6041
sniegosniegosniego! daaug.
giedriuxxx
6041
as ir noreciau tike sniego :D
|

