niekados nenorejau
Sniegas - ar tu tikrai jo nori?
Anonimas
5857
Anonimas
5887
Aisku noriu, man jokiu nepatogumu nesukelia atsikasti ar atsigramdyti masina. Sniego smagumai ir grozis atperka visus menkus sunkumus. O jei prisinigtu tiek, kad nebeiseitu atsikasti - dar geriau, visiems butu isheigine :)
Anonimas
5991
Kazkas jo uzsiprase siais metais...
VBexplorer
6014
noriu ,bet tik asigaliuose :D
Anonimas
6031
Noriu, bet ne tiek daug :D
Anonimas
6038
oO
Anonimas
6039
primena praeitą žiemą :D
Anonimas
6039
sniegosniegosniego! daaug.
giedriuxxx
6039
as ir noreciau tike sniego :D
|

