Sniegas - ar tu tikrai jo nori?

2009.12.11 pawelek
  • 112
9
sniegas,ziema,masina







Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
niekados nenorejau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
Aisku noriu, man jokiu nepatogumu nesukelia atsikasti ar atsigramdyti masina. Sniego smagumai ir grozis atperka visus menkus sunkumus. O jei prisinigtu tiek, kad nebeiseitu atsikasti - dar geriau, visiems butu isheigine :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
Kazkas jo uzsiprase siais metais...
Nuotraukos nėra
VBexplorer 6012    
noriu ,bet tik asigaliuose :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6029    
Noriu, bet ne tiek daug :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6036    
oO
Nuotraukos nėra
Anonimas 6037    
primena praeitą žiemą :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6037    
sniegosniegosniego! daaug.
giedriuxxx 6037    
as ir noreciau tike sniego :D
Grįžti į viršų