niekados nenorejau
Sniegas - ar tu tikrai jo nori?
Anonimas
5854
Anonimas
5884
Aisku noriu, man jokiu nepatogumu nesukelia atsikasti ar atsigramdyti masina. Sniego smagumai ir grozis atperka visus menkus sunkumus. O jei prisinigtu tiek, kad nebeiseitu atsikasti - dar geriau, visiems butu isheigine :)
Anonimas
5989
Kazkas jo uzsiprase siais metais...
VBexplorer
6012
noriu ,bet tik asigaliuose :D
Anonimas
6029
Noriu, bet ne tiek daug :D
Anonimas
6036
oO
Anonimas
6037
primena praeitą žiemą :D
Anonimas
6037
sniegosniegosniego! daaug.
giedriuxxx
6037
as ir noreciau tike sniego :D
|

