niekados nenorejau
Sniegas - ar tu tikrai jo nori?
Anonimas
5860
Anonimas
5890
Aisku noriu, man jokiu nepatogumu nesukelia atsikasti ar atsigramdyti masina. Sniego smagumai ir grozis atperka visus menkus sunkumus. O jei prisinigtu tiek, kad nebeiseitu atsikasti - dar geriau, visiems butu isheigine :)
Anonimas
5994
Kazkas jo uzsiprase siais metais...
VBexplorer
6017
noriu ,bet tik asigaliuose :D
Anonimas
6034
Noriu, bet ne tiek daug :D
Anonimas
6041
oO
Anonimas
6042
primena praeitą žiemą :D
Anonimas
6042
sniegosniegosniego! daaug.
giedriuxxx
6042
as ir noreciau tike sniego :D
|

