Įspėjame, kad šioje demotyvacijoje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų,
kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jums nėra 18 metų, prašome neatidaryti šio puslapio.
Atidarydamas šį puslapį, Aš patvirtinu kad: Man jau yra 18 metų. Vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik mano asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Cia jie tikrai ne rimtai :)) kaip tik tyciojasi is viso sito "sokio"
Anonimas
5158
#27 Yra tokiu kuriems patinka tusciu plastmasiniu vamzdziu dauzimo garsai...
Anonimas
5266
Trombuoja smėlį :)
Anonimas
5502
kaip tai is vis galima vadinti SOKIU?!
Anonimas
5506
Daina tiek iš muzikinės, tiek iš idėjinės pusės - grynas šlamštas. Taip "šokti" galima ir pagal paprastą 4/4 ritmą.
Anonimas
5507
Galetu taip sokt desreliu reklamoj
Anonimas
5507
nu kai lopai atrodo... susiriete :D zodziu net slykstu ziuret. o vien ta daina, omg.
Anonimas
5507
kaip už tevyne varo mldc pacany!
Anonimas
5508
Taškytuvas čia :D
Anonimas
5508
zjbs sokis dainos pavadinima gal kas zinot
Anonimas
5508
Rusija - dnb step , o ne uodų sokis.
Anonimas
5509
Cia tikriausiai senas pagoniskas sokis .
Anonimas
5509
Priokolina sakai? Greičiau jau cirką iš savęs daro. Bet prajuokino tai, kad pradžioje parodė sėdinčius ir vienas alų maukė, maždaug įkalt reik prieš pasiduxinant :D
Taigi asilai jus jobani nepagaunat kad prikolina... cia dbr madoj prikolint HardBasso stilium.... ot lietuviai
Anonimas
5509
Hardbass!
Anonimas
5509
Siaube, ar jiems viskas gerai?
Teko matyt kaip išveda žmones sergančius rimtomis psichinėmis ligomis pasivaikščiot, o šituos, matyt netyčia pamiršo lauke...
:D
Teko matyt kaip išveda žmones sergančius rimtomis psichinėmis ligomis pasivaikščiot, o šituos, matyt netyčia pamiršo lauke...