Spausk LIKE - ir parodyk, jog esi mąstantis lietuvis

2012.10.15 bujojus
  • 174
16
Spausk LIKE






Nuotraukos nėra
Anonimas 3818    
#14 dėl to ir išrenka tokius
Nuotraukos nėra
Anonimas 4997    
#14 Teisingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4999    
As apskritai nebalsavau.
Nuotraukos nėra
bibok 5000    
#12 MLDC
Nuotraukos nėra
Anonimas 5001    
Kaip aš galiu paspausti tą "like", kai aš neturiu Facebook'o? :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5003    
pati shudiniausia demotivacija naxuj !!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5003    
#8 tavo gyvenimas labai palengvėtų, jei nustotum viską absoliutinti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5004    
nespausiu nes rinkau faxa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5004    
Visi verkia,kad kubilius blogas,asilas,nemoka valdyti lietuvos,praskolino lietuva,o dabar visi sakot,kad balsuoti uz kubiliu?EIKIT JUS NX!
Geras_Iksas 5004    
jauciu sitos demo kurejas balsavo uz violetinius arba uz buratinus. ar lenkus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5004    
#1 ėjau, rinkau ir kas iš to, kai aplink runkeliai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5004    
tai jo reikejo violetinius mekstukus rinkti kad mergaiciu isgelbetumem daugiau ar konservatorius kad dar 50 milijardu i skola nugrimstumem
Nuotraukos nėra
Anonimas 5004    
Verka, nesupratai demo - žmogus balsavo, tačiau ne už juos. Ir vistiek juos išrinko didžioji dauguma idiotų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5004    
koks skirtumas verkiat cia kas ka pakeis db
Nuotraukos nėra
bearvscat 5004    
ejau, balsavau, bet neisrinko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5004    
Būtum mąstantis, būtum ĖJĘS balsuot ir išrinkęs geresnę partiją :)
Grįžti į viršų