aisq liks, neiiveno draugo neturiu, draugauju tik su desine ir kairute
Spėk, ar dar turėsi, - jei išsitrauksi prie draugų?
Anonimas
5217
Anonimas
5576
#17 lope:D kaitu nueisi irg ton pati daryk. atek pajiest:D
kristal
5578
Reikia mokėti dalintis ;)
Anonimas
5578
nsmn demotyvacija.
Anonimas
5581
Draugam negaila.
Anonimas
5581
Yeah,neturėsiu. Kiki nesinervuok
AlusDraugas
5581
Aisq ne, kaip visada :D
kiki17
5581
mani tai nervin atein tarkim drauges i sveciuir zodziu ka nors pasiulai neisgirsi zodzio ne o nepasiulysi tai atrodis kegrazu nors jauciu visvien pasiimtu, IR karocia ka dar turi valgoma saka? nui nx galvoju pavalgyt atein, ka blt patys ka nors pasiulytu tai ne...
exe666
5581
Aciu uz minti! ejnu iki babaju nusipirxiu Walkersu su Vinegar :PP mm.. skanumelis :P
ecs
5581
Turesiu, nes mano draugai nera kazkokie edikai, kad man nepaliktu. Duodu kazkiek, o ir visiem nesiskelbiu, kad turiu.
Anonimas
5581
uzsimanaiu lays :/
bemastynas
5581
www.demotyvacija.lt/nepatikrinti/visi/spek-ar-dar-turesi-draugu-1362570.html
Anonimas
5581
su tokia duxiska esme jau buvo virs 20000000 demo
Akvile
5581
Ir kelinta jau demo su ta pačia mintimi?
Fanatikeee
5581
nera per dvi minutes ;D*
Anonimas
5581
Cia demotyvuoja dalintis?
Anonimas
5581
mazu vaiku demo!
Anonimas
5581
Demotyvuoja būt gobšiam sukai.
anonimas
5581
as isvis neperku tokiu nebent kaip zakuske prie alaus :D
a7x
5581
Netikus demo..
Anonimas
5581
draugu neturiu
Mivo.
5581
Lietvoj tokių skonių nėra
povilasq
5581
kas per pieva...
Anonimas
5668
dėl to ir netraukiu :D
|

