Sportas - sveikata.

2010.05.16 rossoneri
  • 95
60
Sportas - sveikata.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5019    
Sportas - sveika. Uztat niekas neuzsimena apie traumas tai sakydami:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
bata atvirksciai apsimove...
Yeah 5693    
#57 tu blyn paziek jam y koja ir suprasi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Apsimeta kad susižeidė. Ir ne rėkia o žvengia ans.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
AUUUČČČČČ . ;I
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
kokiem debilam cia gali patik?
Karinciukas 5815    
ziauru :((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
:D koja luzo zmogui.. prie ko cia mirtis? :d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
did he died?
Othelo 5818    
Nu nu.. as tik parasiau, kaip tariasi.. :D
Akvile 5819    
O dieve kaip skaudžiai atrodo :O geriau buciau neziurejus...
rossoneri 5821    
#48 Djibrill Cisse
Othelo 5824    
Cia gi Zibrilis Sise.. ar as klystu. :) ?
Karole 5834    
Nenuostabu...visko nutinka...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
Ale langsti koja! Ne veltui sportuoja..:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
atrodo tai žiauriai , pats lankau futbolą . ouc .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
omg
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Blem net man koja suskaudo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
ziauriai atrodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
jei kojne butu nusimovusi jo israiska butu kitokia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
kodel man atrodo, kad jo kojine nusimove? bet jei nenusimoove, tai jam laaaaaaaaaaaaaaabai skauda.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
oh my god :/ vargshas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
auč!;o
chzarija 5880    
aina nx..
rossoneri 5881    
gud (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
kapiš
rossoneri 5881    
Rossoneri - italiskas zodis reiskiantis 'raudonai juodas' sitaip AC Milanas vadinamas fanu tarpe nuo pat jo susikurimo, pvz kaip man utd vadina red devils, arba Wolverhampton Wanderers vadina Wolves, taip Milana vadina Rossoneri. Kapiš?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
tai blet tu man durnam paaiskink nuo kada AC Milan yra rossoneri? ir as taip vadinsiu , nepatingek
rossoneri 5881    
rossoneri - AC Milan
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
nesenai kabeline ivede , buvau atitrukes nuo pasaulio kuri laika. kas cia tie Rossoneri ? kuri cia lyga ka jie laimeja ? xD
rossoneri 5881    
barsa, man utd, chelsis, man citis - popsines komandos, nekenciu ju, mano komanda yra Milanas, uz Rossoneri sergu nuo kokiu 8metu (jau apie 12metu isvis kai ju fanas esu O.o) ir sirgsiu iki gyvenimo galo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
jiedaug puola , px ginas . ir geimas ju idomus . tai ne barsos nx..
rossoneri 5881    
#22 nu man interas nelabai patinka, bet sirgsiu vien del to, kad jis milano komanda, o geriausi tai Rossoneri, buvo - yra ir bus :)
rossoneri 5881    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
nu kurva geras . vistiek ziuresiu px
rossoneri 5881    
#23 ne rytoj, o sestadieni :D tai bus pirmas UEFA CL finalas kuris vyks ne treciadieni, o sestadieni :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
ryt finaslas . oo oo o o oooo siam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
milano interas geriausi !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
Djibril Cissé
Melly. 5882    
Pzdc... ;x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
net išsižiojau kai pamačiau. :D aw.. taip skaudžiai atrodė..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
futbolas cul
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
aina nx :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
duhai isjunkit ta suda , skype deliokit , one lt siuntaliokit . bet tik ne cia. aciu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
auc
kasiakas 5883    
#13 cia gerai :D
DeathRider 5883    
Matot, galima is kaulus istreniruot, kad lenktusi, kur nori, o jus verkslenat kad istiestom kojom grindu nepasiekiat...
GuoDy 5883    
Aauch, net skaudėt pažėjus pradėjo.. ://
Vyncas 5883    
Džž kai žiauriai atrodo ;//
(50-60)
Grįžti į viršų