Spręsk apie knygą, - iš jos viršelio.

2011.09.30 Hooferka
  • 127
34
Spręsk apie knygą,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4676    
Bent i ta kategorija ideta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5081    
#26 Tipinė reklamos auka :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5163    
#26 eik tu nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5163    
#26 eik nahui urode
Nuotraukos nėra
Anonimas 5377    
#26 O tu didžiausia žertva Lietuvoje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5378    
man nusibodo žiūrėti į tą jūsų Bieberį ir klausytis jo vardo.ar galit susirasti kitą stūmimo objektą?šiaip man neįdomūs tie jūsų karai.aš klausaus roko muzikos ir man vienodai.galit pulti :)
Nuotraukos nėra
ReBorN 5379    
youtube.com/watch?gl=US&hl=en&client=mv-google&v=BXfMI7xVPj4
Nuotraukos nėra
Anonimas 5382    
Bieberis- nerealiausias, graziausias, geriausias, talentingiausias, mieliausias, balsingiausias, TOBULIAUSIAS. boy. ever. ♥ ♥ ♥
Nuotraukos nėra
Anonimas 5382    
pom zn, kad mergina turi jau metus kokius, ivs dar geju vadina :D:D:D gaila konkreciai jusu :)
anonimas 5382    
#21 tai tose salyse zmones nenormalus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5382    
#22 Byberis ciulpia desreles. Iprotis jo. Oi, atsiprasau. Jos.
Rocknroll 5382    
stai kur jo vieta.Tfu atleiskit uz klaida -..jos vieta
Nuotraukos nėra
fangtazia 5382    
Nu gejus ne gejus cia ka jus antiek homofobai kad jei pasakai byberis gejus labai juokinga? Tai jei sakot tai bent normalu izeidima pasakytumet nes normalioj saly tai geus lesbiete tikrai joks ne izeidimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5382    
Mr troll. idiotas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5382    
Byberis duhas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5382    
idomiausia tai, kad bibliotekose yra skyrius gay&lesbians -_-
Nuotraukos nėra
ReBorN 5382    
Nežinau kaip tu, bet esu 100% sveikas. ;) Ačiū už rūpestį. ;)
Nuotraukos nėra
ReBorN 5382    
Oi nervina tie netyčiniai d-postai ;@
shawtyyMANE 5382    
12, greičiau išgyk. nuoširdus patarimas :D
Nuotraukos nėra
ReBorN 5382    
Oi nervina tie netyčiniai d-postai ;@
Nuotraukos nėra
ReBorN 5382    
#10 Kokius tu čia vėjus pradėjai velt? xD
Nuotraukos nėra
ReBorN 5382    
#10 Kokius tu čia vėjus pradėjai velt? xD
Nuotraukos nėra
ReBorN 5382    
Tai kad kalba eina ne apie mane, o tave... Jau senai matyt išplautos tavo smegenys, jei tokių dalyku nepastebi.
shawtyyMANE 5382    
kalba apie mane eina? o tai pala, čia kas ne tu psichūškėj? tu. tai kalba reiškias apie tave :]
Nuotraukos nėra
ReBorN 5382    
Tai kad kalba eina ne apie mane, o tave... Jau senai matyt išplautos tavo smegenys, jei tokių dalyku nepastebi.
Nuotraukos nėra
ReBorN 5382    
Tai kad kalba eina ne apie mane, o tave... Jau senai matyt išplautos tavo smegenys, jei tokių dalyku nepastebi.
shawtyyMANE 5382    
#6 ko tu čia man giries, kad pas tave psichūškėj technologijos naujos atsirado:D galvoji įdomu man?
Nuotraukos nėra
ReBorN 5382    
#5 Matos jau ir psichuškėj pajungė net'a...
shawtyyMANE 5382    
ė nu. nebekurkit nei fanai, nei hater'iai demo apie jį. kiek po velnių galima??? nusibodo jau su tais degradais ginčytis visur :} seniau gal dar ir įdomu buvo pažiūrėt kaip vartos malatkos, bet dbr jau įgryso ir pasidarė pernelyg banalu visa tai. čia kadanors baigsis šiaip tos demo, ar visą likusį gyvenimą į savaitę nors dvi demo apie jį sukursit? ir žiūrėsit kaip ginčyjasi fanai su antifanais iki šimtais komentarų? srsly. O__o nu kuriat tas demo tai kuriat.. nu bet nebepatikrinkit NORS. ne krč.. dužę jūs esat
Nuotraukos nėra
wenoworldfsdf 5382    
heiteriams reikia asariniu duju xo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5382    
nezinojau kad byberis lesbiete :o
Nuotraukos nėra
ReBorN 5382    
Statom barikadas!!! Gal kas paskolins ašarinių dujų?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5382    
nu naGIDFGJFxui bl, db atsakau, sakes.laukit atakos fanu.
Grįžti į viršų