Spuogai - Tai ką, paspaudom?

2011.09.01 tai_netiesa
  • 8
22
spuogai,paspaudo,bjauru,geras







Nuotraukos nėra
Anonimas 4953    
Cia cheminis nudegimas, buki padarai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5190    
As kaip tik valgiau... Daugiau nebeziuresiu demo valgydama...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5356    
Toks spogs kaip zjbs issprogtu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
baisu ziauru brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
Antram. tu buvai teisus sakiau eik tu na*ui :D gyvenime nebespaudysiu :D tol kol prisiminsiu šita demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
Baisu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
noreciau pamatyti kas butu isspaudus nors viena :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5412    
tai gal kas nors žino, kas čia šiam žmogui atsitiko? nuotraukos šaltinį?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5412    
Nu cia tai tikrai ne spuogai. Zmogus rimtai matos nukentejes. Nenoriu ikiret, bet tokios demo sucks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5412    
Jai tau cia i spuogus panasu tai tu tikras idiotas...
Nuotraukos nėra
HurricaneLeto 5412    
ne nu..čia tai demo...šlykštu...
Taute 5412    
fuuuu ble, atpyliau nevalges :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5412    
Labai tinkamas daiktas dietai palaikyti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5412    
Labai uzjauciu sita zmogu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5412    
taip su adata pradurus pulinukus;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5412    
mmm... plovas... as ji vis dar valgau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5412    
kazkaip man atrodo , kad cia nuo gaisro nukentejes zmogus :(( gal tai photoshopas, bet , manau, taip atrodyt gali ir stipriai nukenteje nuo ugnies :S ziauru :o
Lamkenustras 5412    
#4 Vos suvalgiau.. Bet jaučiau kaip kyla viršun, ir nusileidžia.. Oh gosh.. Tai netiesa, eik pas tėvus pasiprašyk, kad išpertų tau kailį!
kasiakas 5412    
#3 skanaus :)
Lamkenustras 5412    
#2 ne, sakiau: - Daugiau prie kompo nebevalgysiu
zilwis777 5412    
Žinau,pamatėt šitą demo ir sakot:"Eina na*ui!".
zvp 5412    
Nu fuuuuu ;/
Grįžti į viršų