Cia cheminis nudegimas, buki padarai.
Spuogai - Tai ką, paspaudom?
Anonimas
4953
Anonimas
5190
As kaip tik valgiau... Daugiau nebeziuresiu demo valgydama...
Anonimas
5356
Toks spogs kaip zjbs issprogtu :D
Anonimas
5405
baisu ziauru brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Anonimas
5409
Antram. tu buvai teisus sakiau eik tu na*ui :D gyvenime nebespaudysiu :D tol kol prisiminsiu šita demo
Anonimas
5411
Baisu..
Anonimas
5411
noreciau pamatyti kas butu isspaudus nors viena :D
Anonimas
5412
tai gal kas nors žino, kas čia šiam žmogui atsitiko? nuotraukos šaltinį?
Anonimas
5412
Nu cia tai tikrai ne spuogai. Zmogus rimtai matos nukentejes. Nenoriu ikiret, bet tokios demo sucks
Anonimas
5412
Jai tau cia i spuogus panasu tai tu tikras idiotas...
HurricaneLeto
5412
ne nu..čia tai demo...šlykštu...
Taute
5412
fuuuu ble, atpyliau nevalges :/
Anonimas
5412
Labai tinkamas daiktas dietai palaikyti :)
Anonimas
5412
Labai uzjauciu sita zmogu...
Anonimas
5412
taip su adata pradurus pulinukus;D
Anonimas
5412
mmm... plovas... as ji vis dar valgau
Anonimas
5412
kazkaip man atrodo , kad cia nuo gaisro nukentejes zmogus :(( gal tai photoshopas, bet , manau, taip atrodyt gali ir stipriai nukenteje nuo ugnies :S ziauru :o
Lamkenustras
5412
#4 Vos suvalgiau.. Bet jaučiau kaip kyla viršun, ir nusileidžia.. Oh gosh.. Tai netiesa, eik pas tėvus pasiprašyk, kad išpertų tau kailį!
kasiakas
5412
#3 skanaus :)
Lamkenustras
5412
#2 ne, sakiau: - Daugiau prie kompo nebevalgysiu
zilwis777
5412
Žinau,pamatėt šitą demo ir sakot:"Eina na*ui!".
zvp
5412
Nu fuuuuu ;/
|

