Štai ir dingo - visa romantika ...

2010.08.02 Anonimas
  • 94
33
Štai ir dingo







Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
nemmatau nieko juokingo
Summer 5767    
Žiaurus, bet juokingas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
cia tipo ji menesinem sirgo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
#36 nelabai gili ta mintis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Čia tai toks su gilia mintim :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
NU BLET SHITAS TJ GERAS!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#24 Atšok , su tavim niekada .
milda 5799    
Like it! :D
Dragon 5800    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#20 Pagarba tau ir tokiems žmonėms kaip tu! :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
#20 as isimylejau sita bica(jei cia bicas) dar yra vyru gerbenciu moteris :)) pagarba....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
:D sitas tai geras :D
Nuotraukos nėra
Domi 5802    
;D Maan patiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
nu bl bl ko tik neprigalvoja apie sita pedika :D liux
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
#20 Pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
#25 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
#7 tau dar iki dulkinimosi kaip man iki pensijos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
kas cia demotyvuojancio?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
#7, #10, #14, #18 pagal rašymo lygį ir "pagarbą", kurią rodai savo partnerėm, galima spręsti du dalykus:
1) Tau ne daugiau 14-os;
2) Vienintelis organas kurį dulkini yra tavo delnas, šiek tiek geresniu ( klausimas ar tikrai geresniu) atveju - pasileidusios kaimo kūrvos, kurios už bonką beleką gali padaryt. Kodėl? Todėl, kad nei vienas save gerbiantis subrendęs vyras nesakys tokių frazių, kokias tu pasakei. Gaila man bus moterų, su kuriom tau pasiseks permiegot ir tikiuosi tau niekad nepasiseks.
O kas dėl demo, tai dievinu viską, kas gerai užvaro ant twiglight, todėl ir šita patiko. Be to, kai su draugeliu siurbėm alų sugalvojom, kad kaip tik taip ir minta vampyrai - abstinentai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
#14 pasibendrauk su savimi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
#10 #7 #8 Don't feed the troll :) Tegul rėkauja vaikutis. Pasijunta taip geriau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
;D
JuQdQJi 5805    
fe ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
fugly!!! :D
Paulius93 5805    
#9 Gal tavo tėvai vyrai, noliferi?
Hvangha 5805    
#7 gali ait žudytis. O, kad nereikėtu, kaip Tu sakai 'dulkinti pyzdu', gali tapt gėjum, ėr 'dulkint šiknas'.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
#6 Tai žinok kai tave mama pagimdė , tai tu buvai visas kruvinas ir išlindai iš jos pūtės . Dabar gali eit vemt .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
ou mai gad :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
fe ;D
just1e 5805    
Menesines ;D
Apsiverkit 5805    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
Eina sau ;D
Grįžti į viršų