be zodziu. ;*
Štai ką galime vadinti - tikra draugyste.
Anonimas
5343
Anonimas
5599
<3
Anonimas
5600
#33 Nesijaudink, aš tiesiog raudojau.. :D
Anonimas
5600
normalu kad apsiverkiau ? :D
aveiish
5600
Čia vietoj katino :D
asdemotyvuoju
5600
www.youtube.com/watch?v=52LhuIhEPUo&feature=related
Anonimas
5602
#13 jie nemire, dabar tiem vyram apie 70 metu, keista net pagalvojus, kad to liuto nera... yra youtube video, kai tie du seneliai kalbasi apie ta kristiana.
Ufonautas
5604
#16 Ne apie tai filmukas, nereikia išrutulioti kitos problemos. Taip, žmonėms galėjo nukąsti galūnę, bet jie vistiek ėjo, ir demotyvacija yra apie draugystės meilę, o ne laukinių gyvūnų jaukinimą, gali juos peikti, kad prisijaukino liūtą, bet jų meilę, manau ir tu pajautei, tiesiog norėjosi kažką blogo pasakyti, gal dėl to, kad tau jos trūksta (nors tu gali ir nejauti, kad trūksta)
Anonimas
5604
jau miela;]]
Anonimas
5604
nuostabu
Anonimas
5604
#19 :D tu gal pokemonu per daug prisiziurejai kad apie evoliucionavima sneki XD
Anonimas
5605
vos neapsiverkiau ;D
Anonimas
5605
net ir patys stipriausi turi jausmus. grazu...
Anonimas
5605
jau buvo
Anonimas
5605
mielaa :)
Anonimas
5605
#19 pasiekes lygi trauklpaiu uzpakaliu valyt
Anonimas
5605
19# persievoliucionavus bezdzione ;) stupudovai , isivaizduoji kaip nusisnekejai ?
Ellele
5605
#16 nesamonė ir dar kartą nesamonė, kodėl tu tokia durna ir manai kad laukiniai žvėrys nužudo daugiau žmonių, negu žmonės kitų žmonių. ir žvėrys tai daro norėdami prasimaitinti, o mes - dėl tokią nesamonių kaip pinigai. ir tavo žinai žmonės tai pat yra iš beždžionių kilę, tik kai kurie jau evoliucionavo iki aukštesnio lygmens ir išsiskiria nuo gyvūnų - jausmais. TU AIŠKIAI DAR NEEVOLIUCIONAVAI ;)
Ellele
5605
#17 Na tuomet jau trys štukės ir vienas ;}
Anonimas
5605
trys stukes zmoniu apsizliuble , graudu nuo to
Anonimas
5605
nesamone ir dar karta nesamone. kodel zmones tokie kvaili , cia laukinis gyvunas ir tik ne su zmonem jam bendraut , o tuo labiau gyvent, paskui nukanda koja tai nusaut reikia ane? :( sudas o ne demo , ir sudas tokie zmones
Anonimas
5605
Pz net pravirkau... ;(
Anonimas
5606
#11 Jo, niekad nezinai kaip gali krimstelt kaip buna kartais su prijaukintais zverimis.
Anonimas
5606
#10 Jie jau visi mirę. Pažiūrėk kurie čia metai buvo...
Anonimas
5606
ašarą išspaudė. Kai faina jiems :)
Anonimas
5606
taip tikejausi kad nukas kokia galune
Anonimas
5606
nerealu kaip smagu jiems :] seimynai liuto sekmes --
Jemmy
5606
dar jie kitais metais atvažiavo jie, tai Kristianas (liūtas) dar su savo šeima pas juos atėjo.
Teenagor
5606
biškeli šiaip baisu būtų kai toks taip užsišoka, ir dar nežinia ar atpažins po šitiek laiko :D
Augustuty
5606
geras kaip miela
Jemmy
5606
Kristianas!!!
Mivo.
5606
Kaip faina, miela :}
Anonimas
5606
Grazu :)
Anonimas
5606
blt siurpas nuejo ispradziu pagalvojau kad pjaut pradejo
CRONUS
5607
Va www.youtube.com/watch?v=pNv2A4Kfx4k
CRONUS
5607
Gaila čia ne pilnas video. Vėliau parodo kaip jis atsiveda savo šeimą su liūtukais ir supažindina su savo buvusiais šeiminikais.
|

