Štai ką padaro pinigai - Gerai, kad Lietuvoj krizė, mums tai negręsia

2010.05.31 Batraistukas
  • 118
16
Štai ką padaro pinigai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4781    
#9 Taij kad jys gerai rasa ko ce kymbi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Tik norejau pasakyti,kad krize NE TIK Lietuvoj!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
#12 Noredamas neikad neturesi tiek, bet darydamas kazka kad tas norejimas pildytusi, gali pasiekt kazka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
Arba pinigai yra indikatorius to,kiek zmoniu nori tavo mirties :)
Gusta-Fang 5868    
..Noreciau tiek bapkiu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
Ne pinigai, o godumas šiaip ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
#7 o gal davai rašyti išmokim? ;)
OoS 5869    
#8 Palauk, tuoj ir tave pataisys ir debilų išvadins, kad lietuviškai rašyt nemoki ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
kogs cia beraztis raso sju e nosine zody gresia?
Vyncas 5869    
#6 Davai, dusk nx? xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
GrEsia, nes ė su e.
arigeja 5869    
nes žmonės kartais maniakiškai bijo, kad banke jiems kas nors atsitiks, jie pamišę dėl pinigų, jie jų neleidžia, nes nori būti turtingi.
varna 5870    
vat rimtai...kodel pvz pinigų į banką nepadeda?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
Turėdamas daug pinigų būsiu norkomanas, apšūdintais marškiniais, gyvensiu kažkokiam rūsį ant čiužinio ir visus pinigus laikysiu kambarį? Yeah, sure...
varna 5870    
jo,geriau mums taip būtų....
būtų daug pinigų-neturetume draugų,bet gertume ir pūstume žolę,kas padaytų gyvenimą gražesni,o haliucinacijos sukurtų įsivaizduojamų draugų xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
Geriau grestu :D
Grįžti į viršų