Štai kas gaunas - Kai patys japonai įgarsina filmuka lietuviškai

2010.10.31 gretagreat28
  • 1316
163
parodija,dragon, ball,subtitrai



3diLTU 3984    
Japonai moka prikolinti
Nuotraukos nėra
Anonimas 4413    
#160 gal po 2 metu jau supratai koks tikslas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4754    
Šika ant gėliųųųųųųųųųųųųųųų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5056    
Nesupratau koks demotyvacijos tikslas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5357    
KUR TĄ JONĄ DĖT?! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
Tai bl kur Joną dėt??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
as vos neuzdusau is juoko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Suolą kala i mano sofą. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
Kūr tą Joną dėt? ,D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
vokale eminemo pritruko lasiniu XD pz luzau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
XD
Nuotraukos nėra
Midlo 5616    
Kietai pavarė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
Uz dainos vertima 10/10. nuzude.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
nužudė. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
Suka man padek ! duok man bambaliu ! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
ar tave linciuooooot? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
N I E K A D taip nesijuokiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
cia tai geras,juokiausi iki asaru:-DDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
Va šita tai tikrai nesveikas, belekaip geras video, žvengiau iki ašarų ir keik žiūri tiek negali juoko sulaikit, smaigai čia sumastyta ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
Būtų gera demotyvacija, jei nebūtų debiliškas komentaras uždėtas...
Nuotraukos nėra
Emukas 5698    
patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
isradinga :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
sika ant geliu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
;DZIAURIAI GERAS :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Komon boba seni kala. Suka man padėk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
belenkaip ;D Songokai, tu legenda xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Tu siki jai tau byra, katila uzdek... Ubitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
belenkooooks.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
komon joną boba kalė [...] XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
sika and geliiuuuuuuuuuuuuu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Juokingiausia yra, kai niekas isvis nesupranta ka sako del garso kokybes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
:D koks geras
robinhood.stilingi.lt/JB.rar

va daugiau tokiu lietuvisku isvertimu yra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
ANTRA DALIS DAR JUOKINGESNE :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
#124 lochas esi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
#100 pritariu tau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Tu šiki jei tau byra, katilą uždėk! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
TOBULA :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
#49 49 yra 1 is TIKRUJU kureju. O ne tas apsimetelis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
#112 Jis net nekurejas. :) Nes tik as ir dar 2 zmones zino kas yra tikrasis :) Nueikit youtube ar i videogaga ir paziurekite sone surasyti vardai E.T.E. Jei kas nores suzinos tuos vardus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
#121 Gėjus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
#118 jo mane sitas nuzude xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
Ką į tvartą nešma? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
duskit gejai nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
Geras tas,prajuokino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
nu žiaurus :D :D
Nuotraukos nėra
Stealer 5717    
#112 kap suprast, išsaugoti privatumą?
(50-100)
Grįžti į viršų