Štai kodėl - forever alone yra storas

2011.10.26 Anonimas
  • 85
8
sporinu,kad, ir, tu, toks







Nuotraukos nėra
Anonimas 5324    
#7 Jis net nesigilino, tai akivaizdu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5356    
#6 Nesigilink.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5356    
jis ne storas, o jo veidas patines nuo verkimo.. daahaa
satanod 5356    
unknow:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5356    
gal kas zinot, kokia ten daina?:D

l
l
\/
Geras_Iksas 5356    
tagas tai sporinu kad pagal save uzrasytas :D
SeToNaSS 5357    
:D
Grįžti į viršų