Štai kodėl Excelis žymimas raide - "X" - O ne - "E".

2014.03.30 AlausPakelis
  • 23
7
excel,raide,zymeti






Simoonaa 4471    
Pasisaugojo nuo trolių x)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4471    
Nemokami kazino pinigai, adresu: http://kazinotau.eu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4471    
P X N I S - apkeisk X i E.. vualia
Nuotraukos nėra
Anonimas 4471    
todel, kad tai yra XL, tik tos raides tariasi EX ir EL. lamos baikit bajeruot nieko nesuprasdami.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4471    
kodel?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4471    
Kultūra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4471    
ciulp gaidi su levais bajeriais
Grįžti į viršų