jonelis
Statybininkai - Vienas už visus, ir visi už vieną.
Anonimas
5817
Anonimas
5850
kelio darbai taip pat skaitosi statyba..cia tau ispruseli MYNDE, paskaityk str (statybos techninis reglamentas)
Anonimas
5872
kokie cia statybininkai :D cia kelio darbuotojai :D
Anonimas
5879
is salies atrodo juokingai :D bet tai ka jiem daugiau veikt ten juk tuo aparatu nedirbs visi vienu metu :) tai nebent pasikeisdami...
Gusta-Fang
5881
Anonimas
5885
panašų vaizdelį mačiau prieš porą dienų Kalvarijų gatvėj- dviese dirba, o kiti penki kas rūko, kas telefonu šneka, kas šiaip žiūri ;D
Anonimas
5885
Buvo man taip, važiuojam iš lenkijos į lietuvą ir taiso abiejose kelius, tai pas lenkus traktorius stovi kasa su kastuvais 5-iese, o į lietuva įvažiavus su traktorium vienas važinėja, o kiti 5 stovi..
Anonimas
5885
Cia gelezinio vilko gatve.....
Anonimas
5886
Kiniškas kiniškas... :) #9
Anonimas
5886
daunas..
fucks
5886
rusiskas darbas cia :D 1 dirba, 10 priziuri :D
Zararakas
5886
Labai panaši :D : www.demotyvacija.lt/darbo-lietuvoje-ypatumai-1237738.html
Anonimas
5886
#5 butent, be to ar tau teko nors kada su perfu dirbt, visa diena su juo nepadirbsi? ir nejaugi cia visiems atrodo jog visa diena taip ir dirba vienas o kiti stovi, kad pagavo toki kadra
Anonimas
5886
visi uz viena ir petriukas uz visus :)
Anonimas
5886
cia kelininkai grebly!
Ausryt
5886
Če žmonių išnaudojimas jau :D
Anonimas
5886
komandinis darbas (y)
|

