Statybininkai - Vienas už visus, ir visi už vieną.

2010.05.17 henroXicated
  • 105
19
Statybininkai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
jonelis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
kelio darbai taip pat skaitosi statyba..cia tau ispruseli MYNDE, paskaityk str (statybos techninis reglamentas)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
kokie cia statybininkai :D cia kelio darbuotojai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
is salies atrodo juokingai :D bet tai ka jiem daugiau veikt ten juk tuo aparatu nedirbs visi vienu metu :) tai nebent pasikeisdami...
Gusta-Fang 5881    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
panašų vaizdelį mačiau prieš porą dienų Kalvarijų gatvėj- dviese dirba, o kiti penki kas rūko, kas telefonu šneka, kas šiaip žiūri ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
Buvo man taip, važiuojam iš lenkijos į lietuvą ir taiso abiejose kelius, tai pas lenkus traktorius stovi kasa su kastuvais 5-iese, o į lietuva įvažiavus su traktorium vienas važinėja, o kiti 5 stovi..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
Cia gelezinio vilko gatve.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
Kiniškas kiniškas... :) #9
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
daunas..
fucks 5886    
rusiskas darbas cia :D 1 dirba, 10 priziuri :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
#5 butent, be to ar tau teko nors kada su perfu dirbt, visa diena su juo nepadirbsi? ir nejaugi cia visiems atrodo jog visa diena taip ir dirba vienas o kiti stovi, kad pagavo toki kadra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
visi uz viena ir petriukas uz visus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
cia kelininkai grebly!
henroXicated 5886    
#3, panasiai. xD
Ausryt 5886    
Če žmonių išnaudojimas jau :D
henroXicated 5886    
#1 Taip, vienas dirba, o visi algas gauna.xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
komandinis darbas (y)
Grįžti į viršų