Cia Vilniuje, prie Islandijos gatves :D
Stendai - Skatina savižudybę
Anonimas
5873
Anonimas
5901
fotoshopas.. nu pz debilai jūs. koks dar fotoshopas.. nuvarykit pas okulistą akinius kad prirašytų
wwestas
5903
#10 Visai čia ne Photoshop'as ;) Įsižiūrėk atidžiau, tiesiog nufotografuota tokiu kampu, kad kelio ženklas uždengia žodį "Pagelbėk" :) Ir tuo pačiu lyg prisideda prie stendo, rodydamas rodykle į apačią :)
Anonimas
5908
butu geras jei ne photoshop :)
Anonimas
5911
xD
Anonimas
5928
uzskaitau :D
Anonimas
5970
omfg..o.O
Anonimas
5976
koks cia ziaurus
Anonimas
5977
užskaitau!
Anonimas
5981
istikro kas kaip supranta, nemanau kad zmones kurie deda tuos stendus tai skatina zmones zudytis...
Anonimas
5983
Va šitas stendas paūmina mano pms.. :)
giedriuxxx
5983
geras :D
panda
5983
va cia tai geras
|

