Stendai - Skatina savižudybę

2010.02.03 karolukas357
  • 195
13
suicide, stendai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
Cia Vilniuje, prie Islandijos gatves :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
fotoshopas.. nu pz debilai jūs. koks dar fotoshopas.. nuvarykit pas okulistą akinius kad prirašytų
wwestas 5903    
#10 Visai čia ne Photoshop'as ;) Įsižiūrėk atidžiau, tiesiog nufotografuota tokiu kampu, kad kelio ženklas uždengia žodį "Pagelbėk" :) Ir tuo pačiu lyg prisideda prie stendo, rodydamas rodykle į apačią :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
butu geras jei ne photoshop :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
uzskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5970    
omfg..o.O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5976    
koks cia ziaurus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5977    
užskaitau!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5981    
istikro kas kaip supranta, nemanau kad zmones kurie deda tuos stendus tai skatina zmones zudytis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5983    
Va šitas stendas paūmina mano pms.. :)
giedriuxxx 5983    
geras :D
panda 5983    
va cia tai geras
Grįžti į viršų