STOK Moishe - Plyta ir kainuoja pinigus..

2010.03.04 Alik999
  • 231
19
STOK Moishe







Nuotraukos nėra
Anonimas 5340    
kai slykstumo vaikai. ir nei nesuprasi bx ar mergos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
Visu Pirma 14# ne padarų o žmonių, taip daug kas nekenčia jų. 15# todėl, kad jie skupūs, nedėkingi, pažiūrėkit ką padaro savo vaikams. 12 metis ir jau su tomis nesąmonėmis vaikšto. Ne gana to, tikrieji žydai virtuvėje turi 2 kraiukles (atsikiruose kampuose) 2 virykles. Nes mat pagal juos, niekada negalima plauti, virti, kepti, mėsos toje pačioje vietoje kaip žuvies :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
antisemitizmas sucks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
#7 sutinku ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
#14 kodel?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
nekenciu! siu padaru!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
Jewjitsu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
ne plyta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5945    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5946    
Geriausias, is visu :)
giedriuxxx 5949    
ziurek tu man zydai ir prikolina :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5953    
ZYDAI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5954    
Jew jokes are awsome! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
super :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5956    
:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5956    
xD geris
Nuotraukos nėra
Anonimas 5956    
foto tai nuzude :D :D
Grįžti į viršų