kai slykstumo vaikai. ir nei nesuprasi bx ar mergos...
STOK Moishe - Plyta ir kainuoja pinigus..
Anonimas
5340
Anonimas
5751
Visu Pirma 14# ne padarų o žmonių, taip daug kas nekenčia jų. 15# todėl, kad jie skupūs, nedėkingi, pažiūrėkit ką padaro savo vaikams. 12 metis ir jau su tomis nesąmonėmis vaikšto. Ne gana to, tikrieji žydai virtuvėje turi 2 kraiukles (atsikiruose kampuose) 2 virykles. Nes mat pagal juos, niekada negalima plauti, virti, kepti, mėsos toje pačioje vietoje kaip žuvies :)
Anonimas
5779
antisemitizmas sucks
Anonimas
5811
#7 sutinku ;D
Anonimas
5817
#14 kodel?
Anonimas
5817
nekenciu! siu padaru!!
Anonimas
5853
Jewjitsu :D
Anonimas
5885
ne plyta
Anonimas
5945
;D
Anonimas
5946
Geriausias, is visu :)
giedriuxxx
5949
ziurek tu man zydai ir prikolina :D
Anonimas
5953
ZYDAI
Anonimas
5954
Jew jokes are awsome! :D
Anonimas
5955
:D
Anonimas
5955
super :D
Anonimas
5955
;D
Anonimas
5955
:D:D:D
Anonimas
5955
xD geris
Anonimas
5956
foto tai nuzude :D :D
|

