stovejiau!* :D nu kam nepatinka, tai ko cia sedit ir vartot tas demo ir paskui "nesamone, nesamone"?
Stovėjeu koke valanda
Anonimas
4813
Anonimas
4814
#6 Kaip? Stovint?
Anonimas
4814
siaip cia jei kas nezinojo tai taip panevezyje dragas vyksta...
Anonimas
4814
Galvojau mane vieną užkniso tie visi "koke valanda". Pirmi dar juokingi buvo, bet kai prasidėjo visokie "kabėjeu/rašeu/ploveu/valgeu/karpeu/sovėjeu/sėdėjeu" tai jau nusibodo juodai
Anonimas
4814
pritariu jums, zmones. dauguma demotyvaciju nieko vertos. nei juokinga, nei prasminga. absurdas. matyt, atspindi ju kureju intelekto lygi.
Anonimas
4814
#2 Kad ir kiek čia mes sakysim, jog nejuokinga, įtariu, jog nieko nepakeisim. :D Kaip kūrė tokias "demotyvacijas", taip ir kurs, kol patiems pabos...
Anonimas
4814
#1 Tai, kad čia net nejuokinga stopudovai. Nei vienas man nejuokingas. Baikit šitas nesąmones daryti, tik nervint jau pradėjo.
Anonimas
4814
Jau net nebejuokinga su tais "stovėjeu, žvengeu" ir t.t... perdėtai jūs čia, man atrodo :)
|

