STRAIKAS!

2010.07.23 egoistas
  • 68
24
straikas,splitas,speiras,boulingas,strike,split,spare







Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Žiauruuuuuuuuuu . Pamenu kaip prie Utenos buvo avarija kaip į koloną dviratininkų ivažiavo irgi ,tai mirė keletas dar komoi keli.krčč...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
#23 Nenusisnekek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
COMBO !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
asilas tu paskutinis jei manai jog padidinęs drudimo kainą išvengsi tokių nelaimių ;D važinėsis tik tie kurie turi pinigų, o jie tikrai nėra geresni vairuotojai nei paprasti žmonės... ir sugalvok tu man taip ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Vilniaus kritinėj masėj tokį vaizdelį mačiau už savęs. Patį nuo to idioto išgelbėjo 15m. Reik padaryt kaip Anglijoj: visiems 'vairuotojams' iki 21m (gal kas pataisys) draudimas turi būt toks, kad dauguma nesugebėtų jo įpirkti. Tada apsisaugosim nuo tokių debilų kaip iš 12 komentaro...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Cia nejiuokinga...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
daunas cia tas zmogus kur kelia tokias demotivacijas siuo kadru ne 1 zmogiui suzalojamas gyvenimas ;/ woooow sugalvojai kaka gero :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
Na, cia yra juodas humoras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
Geras :D
Gusta-Fang 5818    
;( Man tai cia nieko juokingo nera. Man tu zmoniu gaila
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
#16
ne
Jurginelis 5819    
Rusija, ne? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
kraupus vaizdas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
#12 tai tu esi supistas asilas ir pisiu tau i nosi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
geras. kai as isilaikisiu teises su masina irgi gaudisiu dviratininkus vargsus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
zjbs buti bviratininku :D todel ir meciau ;PPP
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
tu cia dbr kiekviena langa isvertinesi???
Nuotraukos nėra
fyfa 5819    

STRIKE!!! -
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
;D
povilasq 5819    
#3 tas 1 ant kelkraščio, tai jau kitas takelis :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
:D
Nuotraukos nėra
emakma 5819    
ne straikas, 1 liko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
www.youtube.com/watch?v=hLX_wq1uftY Strike in Lithuania, Kėdainiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
oho, kada cia ir kur taip buvo :o
Grįžti į viršų