ir alaus padaugeja pagal plana
Studentai, - Gyveni ir mokais
Anonimas
5306
Anonimas
5439
nu cia tai nesveikai :D
Anonimas
5461
jauciu gert nepatogu
Victushka
5473
Geras, reikės kadanors pabandyt xD
Anonimas
5594
rado kur windows panaudot
Anonimas
5596
Gera mintis, aciu, pabandysiu su CocaCola ^^
Anonimas
5598
trololo
Anonimas
5599
geriau prie dugno priklijuot, patogiau būtų gert ir taip pat nenuvirstų.
Anonimas
5599
Uzpatentuot galima toki genialu sprendima :))
Anonimas
5599
Microsoft originalus diskas :D
av181818
5599
Pedobear alus :D
Anonimas
5599
#1 Nebent tuo atveju jei neturi abeju ranku...
Anonimas
5600
man atrodo didesne tikimybe isliet alu dedant kompakta
|

