ir alaus padaugeja pagal plana
Studentai, - Gyveni ir mokais
Anonimas
5310
Anonimas
5443
nu cia tai nesveikai :D
Anonimas
5465
jauciu gert nepatogu
Victushka
5477
Geras, reikės kadanors pabandyt xD
Anonimas
5598
rado kur windows panaudot
Anonimas
5600
Gera mintis, aciu, pabandysiu su CocaCola ^^
Anonimas
5602
trololo
Anonimas
5603
geriau prie dugno priklijuot, patogiau būtų gert ir taip pat nenuvirstų.
Anonimas
5603
Uzpatentuot galima toki genialu sprendima :))
Anonimas
5603
Microsoft originalus diskas :D
av181818
5604
Pedobear alus :D
Anonimas
5604
#1 Nebent tuo atveju jei neturi abeju ranku...
Anonimas
5604
man atrodo didesne tikimybe isliet alu dedant kompakta
|

