#1 Jei ne visi tai bent dauguma tu nesimokanciu moka uz moksla. Pats matos dar didesnis nevykelis ir negavai finansavimo tai dabar mokais griovius kasti :D
Studentai - po 4 paskaitų
Anonimas
3571
Anonimas
3571
#1 nevIkeliai, valstIbes. Matosi kas nesimokė, visuomenės atlieka tu
Anonimas
3928
#1 Ane? Kalbėk už save ;)
Anonimas
3938
#1 nu zinok ne visi studentai i nemokama eina, kiti ir uz savo pinigus ^^
Anonimas
3939
#1 gerai apie save šneki
gagunia
3939
jobani nevikeliai vistiek nesimokot tik valstibes pinigus svaistote
|

