Čia juk ledai ;)
Studentiškam duše
Meid
4901
Anonimas
5226
#4 Oi... Staparika benzino :D Matyt organizmas tiap isreiskia nora degtines gauti...
Anonimas
5226
#4 Matyt patį stapariką :D
Anonimas
5226
Staparika degtines? Kas cia keisto?
Anonimas
5226
Man panasiau i lazybas... Mes su pazistamais visada lazindavomes is visokiu nesamoniu :D Pralaimejes dazniausiai turedavo keistus dalykus isileisti i pilva. Pavyzdziui, man karta teko staparika degtines isgerti :D Arba asperina, kuri patys susintetinom...
Anonimas
5226
Ryte prausdamasis ir pusrycius pavalgai :D
zvp
5227
Arba labai rimtos lažybos buvo..
|

